ZAPROSZENIE NA SZKOLENIE

Szanowni Państwo,

mamy przyjemność zaprosić Państwa na szkolenie, które odbędzie się dnia 16.01.2019 r.

 

Zakres szkolenia obejmował będzie następujące tematy:

  1. Fundusze Europejskie po 2020 r.
  2. Wytyczne w sprawie kwalifikowalności podatku VAT wskazane w dokumencie biura Komisji Europejskiej z dnia 30 października 2018 r.
  3. Przykłady wypełniania oświadczeń o kwalifikowalności podatku VAT dla wybranych projektów.

 

Prowadzący:

Pan Sebastian Gójdź – od 2008 roku dyrektor Biura Regionalnego Województwa Zachodniopomorskiego w Brukseli. Członek zespołów negocjacyjnych Regionalnego Programu Operacyjnego województwa zachodniopomorskiego dla perspektyw 2014-2020. W latach 2015-2016 członek grupy koordynacyjnej przy Zespole Ekspertów Związku Województw RP przygotowującej stanowisko polskich regionów w sprawie Polityki Spójności po roku 2020. Autor programu Akademia Kadr Europejskich na SGH.

 

Pani Aleksandra Karbownik – licencjonowany doradca podatkowy (nr wpisu 13234). Specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu podatku VAT dla Klientów z sektora publicznego. Doświadczenie zawodowe zbudowała w związku z uczestnictwem i prowadzeniem licznych przeglądów podatkowych, współuczestniczeniem w kontrolach i postępowaniach podatkowych, jak również podczas codziennej pracy związanej z realizacją projektów podatkowych oraz świadczeniem usług bieżącego doradztwa podatkowego przede wszystkim dla jednostek samorządu terytorialnego. Jest współautorką publikacji prasowych z zakresu podatku VAT. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Ukończyła również Podyplomowe Studia Podatkowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

 

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do skorzystania z unikalnych kompetencji
ekspertów prowadzących szkolenie.

 

 

Koszt szkolenia 350,00 zł netto/os.

Wszelkie informacje można uzyskać pod numerem telefonu 882 838 869