Kluczowi konsultanci EffiCon

Ireneusz Ratuszniak

Prezes Zarządu

Magdalena Ignasiak

Wiceprezes Zarządu

Karolina Jarmuła

Strategie / LPR

Artur Pawela

Projekty - sektor publiczny

Agnieszka Herl

Projekty - sektor prywatny

Michał Antczak

Strategia/Diagnozy społ. - gospo

Grzegorz Szproch

Analizy finansowe

Agnieszka Kokot

Analizy środowiskowe

Skuteczny konsulting

„EffiCon sp. z o.o.” sp.k jest firmą doradczą, która kieruje swoją ofertę między innymi do: gmin i powiatów, firm, wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych oraz organizacji pozarządowych.

Specjalizujemy się w funduszach unijnych. Gwarantujemy jakość i profesjonalną obsługę popartą specjalistyczną wiedzą. Działalność firmy opiera się na zasadach zachowania etycznego i moralnego stawiając interes naszego klienta w pierwszej kolejności.

Naszą silną stroną jest zespół pracowników i ekspertów, który posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie funduszy europejskich zarówno w konsultingu jak również w instytucjach oceniających projekty. Pozwala nam to na skuteczną weryfikację pomysłów i prawidłowe formułowanie wniosków o dotację. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszym zespołem.  puzzle-1019769_1920Szczególnie polecamy usługi w zakresie projektów i programów finansowanych ze środków Funduszy Strukturalnych w ramach regionalnych programów operacyjnych i krajowych programów operacyjnych. Szczegóły znajdziecie Państwo w zakładce Oferta.

Posiadamy kompetencje, które w sposób optymalny pozwolą dobrać odpowiednie źródło finansowania do Państwa zamierzeń rozwojowych. Przygotujemy niezbędną dokumentację towarzyszącą jak np.: wniosek o dotację, wniosek o pożyczkę, studium wykonalności, bussines plan, wniosek kredytowy.

Przeprowadzimy Państwa organizacje przez labirynt przepisów związanych z prawidłowym rozliczeniem przedsięwzięcia, tak aby przyznana dotacja została w całości wykorzystana.  Nasi pracownicy i eksperci realizowali zadnia m.in. dla: ministerstw, gmin i powiatów, urzędów marszałkowskich i wojewódzkich, przedsiębiorstw, organizacji pozarządowych, agencji rozwoju regionalnego. Na Państwa życzenie przekażemy referencje.

 

Potrzebujesz pomocy w pozyskaniu środków finansowych na realizację zamierzeń rozwojowych – inwestycyjnych, szkoleniowych lub doradczych? Skontaktuj się z nami.

882 838 869 |  biuro@efficon.pl